کانکس, محصولات

کانکس حمام

کانکس حمام

حَمّام یا گرمابه محلی است برای شستشوی اساسی تن و سر و صورت و نیز غسل در اصطلاح اسلامی. گرمابه‌های همگانی در ایران باستان و خاندان عثمانی ترکیه، و برخی کشورهای شمال آفریقا که در قلمرو خاندان عثمانی بوده‌اند، دیده می‌شد و امروزه نمودی از فرهنگ خاورزمینِ آن زمان شمرده می‌شود؛ هرچند بسیاری از آن‌ها خراب یا بسته شدند، ساختار زیبای برخی از آن‌ها در یادها و نگاره‌هایشان در نسک‌های گردشگران اروپایی سده‌های پیشین بر جای ماند تا سندی باشد بر یکی از نمودهای شهرنشینی در خاورزمین. در این گرمابه‌ها کسانی بودند که به دلاک معروف بودند آن‌ها لنگ به کمر می‌بستند و کیسه می‌کشیدند که در عامه به آن‌ها لنگی یا کیسه کش می‌گفتند.

نمونهٔ این‌گونه گرمابه‌ها در سده‌های پس از آن در اروپا با نگرش به ساختار خاوری بیشتر برای بزرگ‌زادگان و درباریان ساخته شد.

در حالت علم نوین  کانکس حمام جایگزین بسیاری از مکانها شده به خصوص در جاهای تفریحی پروژه های صحرایی و یا مناطقی که امکان ساخت ساختانهای سنتی نیست

کانکس حمام کانکسی است همانندسرویس بهداشتی به صورت مجزا ساخته میشود و به صورت تکی و سالنی به تعدادی که شخص خریدار برای سالنی تعیین میکند تولید میشود.که معمولا سالنی در جاهای عمومی یاصحرایی وپروژه های صحرایی کاربرد بسیاری دارد. (حتی برای جلوگیری از هزینه ها میتوان حمام و سرویس بهداشتی را به صورت سر هم اجرا کرد)

کانکس حمام

قیمت کانکس حمام

قیمت بر طبق امکانات داخلی و جنس کالاهایی که استفاده می شود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + بیست =