کانکس

کانکس دکوراتیو

کانکس دکوراتیو

دکوراتیو امروزه از اهمیت خاصی بین طراحان داخلی برخوردار است. چون به نحوی زیبا، احساسات افراد را مطرح می‌کند و ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها را نشان می‌دهد.

هنر دکوراتیو  یا هنر تزیینی به طراحی و تولید وسایل کاربردی در معماری دکوراتیو می‌پردازد. این هنر شاخه‌های مختلفی را از نقاشی و عکاسی گرفته تا مجسمه سازی و خطاطی در بر می‌گیرد.

کانکس دکوراتیو  کانکسی است که با متریال دکوراتیو  که همان متریال ساندویچ پانل هست با مقاومت بالا از هر لحاظ و بدون نیاز به عایق است.اما ازلحاظ سانت کمتر از ساندویچ پانل است و این متریال به علت مقاومت بالا و تنوع رنگ و طرح و حتی بدون رنگ طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب می کند ودر مکانهایی مسکونی،تجاری،اداری و به خصوص ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس دکوراتیو
کانکس دکوراتیو
کانکس دکوراتیو
کانکس دکوراتیو
کانکس دکوراتیو

رنگ دکوراتیو:

رنگ دکوراتیو از جمله پوشش‌های رنگ تزئینی در طراحی ساختمان است. رنگ دکوراتیو علاوه بر تأثیر بر خلق و خوی افراد نشان دهنده خصوصیات اخلاقی آن‌ها هم هست. رنگ دکوراتیو با پتینه فرق دارد.

پتینه کاری به نوعی قدیمی‌بودن را به نمایش می‌گذارد ولی رنگ دکوراتیو موجب روح بخشی به معماری ساختمان می‌شود.

پنل دکوراتیو:

پنل‌های دکوراتیو، یکی از جدیدترین و منحصر به فردترین محصولاتی هستند که در سال‌های گذشته مورد استفاده بسیاری از طراحان دکوراسیون در سرتاسر دنیا قرار گرفته اند.

سقف‌های کاذب هم از انواع پنل دکوراتیو هستند که علاوه بر سبک بودن و ظاهری شیک و لاکچری دارد و نصب آن‌ها سریع و آسان است.

ساندویچ پنل دکوراتیو:

ساندویچ پانل دکوراتیو در خانه‌ها، سقف و دیوار و دکوراسیون ادارات به کار می‌روند سانویچ پانل دکوراتیو علاوه بر اینکه یک عایق خوب در برابر گرما و سرما و صدا است سبک و ارزان هم هستند. استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت و چشم نواز باعث زیباتر شدن ساندویچ پانل شده است. سانویچ پانل دکوراتیو علاوه بر زیبایی دارای استحکام، ضد ضربه بودن، مقاوم در برابر خوردگی، رطوبت، پوسیدگی است و به علت عایق بودن باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود که باعث کاهش هزینه‌های جانبی می‌شود.ساندویچ پانل ها در ابعاد، رنگ‌ها و ضخامت مختلف عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =