کانکس, محصولات

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ علاوه بر زیبایی ظاهری رنگهای متعدد آن از مقاومت بالا یی برخوردار است و عمر طولانی را دارا می باشد.

متریال مورد نظر بسته به نوع پروژه ،آهن 18،16،14 استفاده می شود

متریال مورد نظر بسته به نوع پروژه،پروفیل 40*40،80*40، 60*60، 70*70، 80*80 است.

دیوار پوش pvc(سفید،چاپی،رو کش دار)گچبرگ،کناف،گچ(به انتخاب مشتری)

 

متریال کانکس سایدینگ:

نمای سایدینگ که بر روی دیوارهای اطراف یک ساختمان قرار میگرد. از جمله وظایف اصلی و مهم سایدینگ آب باران را به بیرون هدایت می کند و همچنین از شرایط جوی نامساعد و ناپایدار جو محافظت می کند. نمای فایبر سمنت که با عنوان طرح چوب مطرح می شود با زیبایی منحصر به فرد خود می تواند جایگزین مناسب چوب باشد که دارای رویکرد بهتری نسبت به چوب طبیعی یا خام دارد.

نمای سایدینگ  به ساختمان هایی گفته می شود که در آن انواع  مختلف مصالح ساختمانی بر روی سقف بالایی یا نمای خارجی ساختمانها و خانه های ویلایی بکار می رود. وظیفه اصلی و شروع مصالح ساختمانی بکار رفته در نمای سایدینگ هدایت آب از شستشو و باران به بیرون از ساختمان، محافظت از ساختمان در برابر شرایط نامساعد جوی است. همچنین نمای سایدینگ به علت نمای خاص و جذابی  که دارد جلوه زیبا و خیره کننده ای به ساختمان می دهد.

در طراحی نمای سایدینگ مصالح ساختمانی به صورت صفحاتی عمودی و یا افقی بر روی هم قرار گرفته به نحوی که توانایی هدایت آب و محافظت از ساختمان در برابر باد و باران و در کل شرایط جوی را داشته باشد. به همین  منظور از روش های متفاوتی  همچون اورلب کردن صفحات مصالح ساختمانی بر روی یکدیگر، پوشاندن درزها و یا استفاده از درزهای پیچیده استفاده می گردد. سایدینگ ممکن است از هر نوع وسیله ای مانند شاخ و برگ درختان، چوب، ورقهای آهن، فایبر سمنت برد و … طراحی و ساخته گردد.
کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ عالی
کانکس سایدینگ

قیمت کانکس سایدینگ

قیمت کانکس سایدینگ مناسبترین قیمت را در بین متریالهای دیگر کانکس یا خانه های پیش ساخته دارد.

نمای کانکس سایدینگ

از لحاظ نما می تواند به هر شکلی  باشد و در رنگهای متنوع خودنمایی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =