کانکس, محصولات

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کلمه مسکونی برای اشخاص معنایی متفاوتی دارد و بر حسب نیاز و مکانهای مورد نظرشان طراحی و ساخت می کنند.

مسکن ممکن است به صورتی قابل توجه از سایر مناطق مسکونی متفاوت باشد. این مناطق مسکونی شامل مسکن تک خانواده، چند خانوار مسکونی یا خانه‌های متحرک را در برمیگیرد. منطقه‌بندی کردن اماکن مسکونی ممکن است به برخی خدمات یا فرصت‌های کاری اجازه ساخت دهد یا ممکن است تجارت و صنعت را کاملاً حذف کند. ممکن است اجازه استفاده از زمین با ساخت و ساز تراکم بالا را بدهد یا فقط اجازه استفاده با تراکم ساخت و ساز کم را بدهد. پهنه بندی مسکونی معمولاً نسبت به منطقه بندی تجاری یا صنعتی/تولیدی کوچکتر است. منطقه ممکن است بزرگ یا کوچک باشد.

کانکس مسکونی:کانکس مسکونی نوعی سازه پیش ساخته است که برای کسانی که قصد دارند به جای بنای سنتی از کانکس برای پیشبرد سریع روند ساخت استفاده نمایند و یکی از جالبترین مزایای این بنای مدرن و فانتزی این است که همانند بنای سنتی،به صورت  دو طبقه و یا دوبلکس و با هر متریال و رنگ و ابعاد و حتی ترکیبی  چه در کارگاه و چه در محل  قابل اجرا است.

کانکس مسکونی
نمای داخلی کانکس مسکونی سفید
کانکس مسکونی چوبی
کانکس مسکونی شیک

متریال کانکس مسکونی

کانکس مسکونی از متریال بسیار قوی و مقاوم استفاده می شود از جمله آهن 14،16،18 بسته به نیاز شخص یا اشخاص می باشد و دارای عایق بندی عالی است که در همه جا قابل جابجایی است.

ابعاد کانکس مسکونی

کانکس مسکونی در هر ابعادی قابل اجرا است

در ابعاد کوچک به صورت یک تکه است و در ابعاد خیلی بزرگ به صورت دو قلو یا چند قلو اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =