کانکس, محصولات

کانکس ترمووود

کانکس ترمووود مدرن

ترمووود چیست؟

 زمان نخستین ظهور چوب ترمو در ایران ، این نوع چوب به عنوان چوب فنلاندی در ایران شناخته می شود. ترموود (ترمووود) یکی از مدرن ترین روش های افزایش استحکام چوب برای مصارف فضای باز است ، به عنوان مثال برای نمای چوبی یک ساختمان و انواع دیگر مصارف در فضای باز.

فنلاند زادگاه ترمووود است که از بالاترین کیفیت در بین کشورها برخوردار است و به لطف انبارهای عظیم و نگهداری چوب ترمو مطابق با استانداردهای جهانی ، بهترین صادر کننده چوب ترمووود در جهان می باشد.

گروه نما آلومینیوم وارد کننده چوب ترمو فنلاندی در ایران و خاورمیانه است و تیم مدیریت و مجرب آن در زمینه واردات چوب ترمو فنلاندی همواره سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

چوب ترمو یا ترمووود در حقیقت چوب طبیعی است که با روش های حرارتی پیشرفته و به اصطلاح ترمو کردن ، از دوام و استحکام بیشتری نسبت به سایر چوب ها برخوردار است. ترموود چوب خام است که در مرحله تولید ترموود است و بسیاری از معایب چوب طبیعی همانند پوسیدگی ، تغییر رنگ و تورم را نداشته. چوب ترموود یکی از بهترین نوع چوب ها جهت طراحی نمای چوب ترموود ساختمان و دکوراسیون داخلی می باشد و در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط سخت می باشد. Thermowood محصولی است که تمام زیبایی های چوب طبیعی را در کنار مزایای ترموود را به زندگی افراد خواهد بخشید.

 

مزایای کانکس ترمووود

عملیات حرارتی و ترمو کردن چوب به طور متوسط باعث ​​10 درصد کاهش چگالی چوب می شود لذا تراکم چوب به طور مستقیم با استحکام آن مرتبط است. البته شایان ذکر است که مقاومت بالاتر به دست آمده هنگام استفاده از یک چوب ترمو ، به عنوان مثال چگالی بالاتر ، درجه احتباس پیچ را افزایش می دهد ، اما انعطاف پذیری را کاهش می دهد ، که این یک ویژگی چوب ترمو نیست.

  • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی در شرایط آب و هوایی مختلف
  • عمر بسیار طولانی تر نسبت به چوب های معمولیمقاومت بالا در مقابل تغییر شکل و اندازه
  • مقاوم در مقابل حشرات آفت چوب ، انواع قارچ ، کپک ها از مقاومت بالایی برخوردار است.
  • به جهت رنگ یکنواخت در همه سطح چوب، باعث زیبایی بیشتر آن خواهد شد.
  • حفظ بافت طبیعی چوب خالص و بدون مواد شیمیایی در آن
  • عایق گرما و سرما
  • سبکی وزن
کانکس ترمووود
کانکس ترمووود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =