کانکس

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

مدرسه یا مکتب یا آموزشگاه یک مؤسسه آموزشی است که با هدف تأمین فضای آموزشی و آموزش به دانش آموزان توسط معلمین طراحی شده‌است. اکثر کشورها یک سیستم رسمی آموزش و پرورش اجباری دارند.

نام مدارس در کشورهای مختلف متفاوت است که عموماً شامل مدارس ابتدایی برای کودکان و راهنمایی برای نوجوانانی که تحصیلات ابتدایی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، می‌شود.

در ایران مدرسه‌ها در سه گروه دبستان، متوسطه دوره اول که در گذشته راهنمایی بود و متوسطه دوره دوم که در گذشته دبیرستان بود (هنرستان‌ها، از نظر مقطع، برابر با دبیرستان‌ها هستند) می‌باشند. در مدرسه کسانی هستند که مسئولیتهایی را بر عهده دارند مانند مدیر که ریاست مدرسه را بر عهده دارد و معاون‌های آموزشی، تربیتی (پرورشی)، فناوری و آموزگاران. مدرسه زیر نظر ادارهٔ آموزش و پرورش هر شهر اداره می‌شود.

کودکستان‌ها و مهدکودک‌ها که پیش از مدارس ابتدایی هستند، برای کودکان بسیار کوچک (عموما بین ۳ تا ۵ سال) مورد استفاده قرار می‌گیرند. بعد از مدارس راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان ممکن است برای تحصیلات عالی به دانشگاه بروند.

همچنین مدارس غیرانتفاعی وجود دارند که زمانی ساخته می‌شوند که دولت نمی‌تواند از تحصیلات (رشته) خاص پشتیبانی کند یا وسایل آزمایشگاهی مناسبی را در اختیار دانش آموزان قرار نمی‌دهد.

اولین مدرسه در تاریخ مدرن ایران، مدرسه دارالفنون بود که میرزا تقی خان امیر کبیر آن را در زمان ناصرالدین شاه قاجار تأسیس نمود.

در مدارس آنلاین و مدارس خانگی، تدریس و فراگیری دانش در خارج از ساختمان مدارس سنتی صورت می‌گیرد.اما در بیشتر مناطق مردم قادر به خرید تبلت و یا کامپیوتر نیستند و همچنین قادر به

ساخت مساختمان سنتی نیستند بنابران بهترین راهکار ساخت و استقار کانکس مدرسه است.

کانکس مدرسه  با بالاترین امنیت و بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت می توان تولید کرد و از متریالهای نظیر کانکس ساندویچ پانل،کانکس ترمووود،کانکس lsf،کانکس سایدینگ،کانکس سرامیکی،کانکس سمنت برد استفاده کرد.

کانکس مدرسه
کانکس مدرسه
کانکس مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =