کانکس, محصولات

کانکس نانوایی

کانکس نانوایی

چطور نانوایی احداث کنیم؟

بعضی از مشاغل چون با خوراک مردم ارتباط دارند هیچ وقت از رونق آن ها کاسته نمی شود زیرا انسان ها می توانند لباس و پوشاک و یا وسیله نقلیه نداشته باشند ولی همه انسان ها به نان به عنوان اولین وعده غذایی مهم احتیاج دارند

نان به ویژه برای ایرانیان جایگاه خیلی خاصی دارد و از اجزای اصلی وعده های غذایی محسوب می شود و معمولا در هر سه وعده غذایی از آن استفاده می شود.

پس از اینکه مهارت لازم را درپخت نان های سنتی (سنگک، بربری، تافتون، لواش) یا فانتزی (باگت، فرانسوی و … ) پیدا کردید
با داشتن سرمایه اولیه می‌توانید نانوایی باز کنید. اگر نان خوبی تولید کنید، مشتریان زیادی جذب شما می‌شوند. شما حتی برای پیشرفت بیشتر می‌توانید از خلاقیت خود در پخت نان استفاده کنید. برای مثال برخی نانوایی‌های سنتی، نان‌های محلی شهرهای دیگر را نیز تولید می‌کنند. نانوایی های فانتزی نیز شیرینی و کلوچه می‌پزند و بازار کار خود را رونق می‌بخشند.

کانکس نانوایی به نوع نانی که در آنجا پخت می شود، (سنتی یا فانتزی) بسیار وابسته است ولی به هر حال،کانکس نانوایی باید فضای کافی برای قرار گرفتن تنور، دستگاه خمیر، میز کار و … داشته باشد. این کار به آب، برق و گاز، بسیار وابسته است و در صورت حذف هر کدام از این عوامل کار نانوا تعطیل می‌شود. نانوایی‌ها با رستوران‌ها، ساندویچی‌ها، سالن‌های تهیه غذا و عموم مردم در ارتباط‌اند.بنابراین گروه مهندسی صنعتی کانیارکانتین تمام این امکانات را برای شما تامین می کند.

کانکس نانوایی هم می تواند برای کسب و کار سازه بسیار مفید و مناب باشد وداخل سازه هم امکاناتی که برای نانوایی نیاز باشد ایجاد می شود و متریال متناسب با دمایی که برای پختن نان لازم هست تدبیر خواهد شد.

کانکس نانوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =